W życiu mamy wiele możliwości natomiast spotykamy jedynie dwa różne warianty działania, tak jakbyśmy żyli w dwóch różnych światach. Każdy z nich rządzi się innymi prawami. Zazwyczaj przyzwyczajają nas do jednego z nich poprzez powszechną edukację. Mamy się dobrze uczyć w szkole, pójść na studia i to nam wystarczy do zdobycia dobrej pracy. Po prostu pracy na etacie. Dla kogoś innego.

Jeżeli usłyszymy, zainteresujemy się lub mamy przykład z życia, że osoba z naszego otoczenia prowadzi własny biznes to dobrze. Natomiast według powszechnego przekonania ta osoba ma talent do danego przedsięwzięcia, ma samozaparcie, by przeciwstawiać się trudnościom, no i co najważniejsze włożyła w realizację przedsięwzięcia co najmniej dwa razy więcej czasu i wysiłku niż osoba pracująca na etacie. Te dwa schematy działania znajdują się w wariancie A. Dlaczego? Bo są one dyktowane przez STRACH….obawę przed czym?…przed brakiem zarobków, spłatą kredytu, czy po prostu przed innością!

To co w takim razie znajduje się w wariancie B ?

Wszystkie nasze marzenia, które powinniśmy mieć te zrealizowane jak i te niezrealizowane, które uznaliśmy za niemożliwe do realizacji i próbujemy się ich pozbyć z naszych oczekiwań, działań i życia. Tutaj występuje główna różnica pomiędzy ludźmi bogatymi, bardzo bogatymi,  obrzydliwie bogatymi a „niewolnikami systemu”, ludźmi pracującymi na etacie.

Każdy stworzony przez nas przepływ środków, usług i pieniądza poprowadzi nas we właściwym kierunku, w kierunku naszych odtworzonych marzeń, w kierunku wolności.
marzenie