Twoje Bogactwo, Twoje Atuty

 

TWOJE ZASOBY FIZYCZNE:

  1. LUDZIE

Twoja osobista Baza Danych, to ludzie których znasz i których zaufanie zdobyłeś. Średnio w ciągu życia poznajesz ok. 3000 osób, z czego tylko 150 osób jest dla Ciebie wystarczająco ważnych, żeby poznać ich bliżej. Z tego grona najważniejszych jest 5 osób, które z reguły kwalifikujesz jako przyjaciół, są dla Ciebie ważni często też ważni są dla Twojego sukcesu.

To tak samo jak za czasów rzymskich dowódca legionu znał cały swój legion, ważni dla niego byli centurioni, tych 50 ludzi znał łącznie z ich rodzinami. Ale najważniejsza dla niego była pierwsza kohorta, która liczyła 5 centurii, ona stanowiła trzon legionu. Twoich 5 przyjaciół to trzon twojego Legionu Zwycięzców.

2. BIZNESY

To sposoby zarabiania pieniędzy, to sposób osiągania zysków przez osobę. Zastanów się w jakim gronie osób najczęściej przebywasz? Z pracownikami, z osobami prowadzącymi własny biznes czy osobami czerpiącymi jedynie zyski i wykorzystującymi czas wolny na realizację swoich marzeń? Pamiętaj, że im częściej będziesz przebywał z osobami lepszymi od siebie, to i Ty staniesz się lepszy. Podciągniesz się, swój poziom myślenia i chęć osiągania znaczących celi.

3. Ilość CZASU jakim dysponujesz

Mówią, że czas to pieniądz, ale wszyscy mamy go skończoną ilość…24h/ dobę.

Jeżeli chcielibyśmy to  przeliczyć to w ciągu roku mamy 8760 godzin z czego 2960 godzin poświęcamy na sen, 1972 godziny przeznaczamy na edukację, samorozwój i zostaje nam aż 323 godziny czasu miesięcznie. Z czego około 200 godzin spędzamy w niewolniczej pracy na etacie, co daje nam i tak 4 godziny wolnego czasu dziennie!

Uwierz mi, aż tyle czasu nie trzeba, by coś zmienić w swoim życiu.

Pytanie czy chcesz coś zrobić?

 

TWOJA TECHNOLOGIA:

1. TWOJE PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI

Umiesz czytać, ale czy z tego korzystasz?

Czy słyszałeś o tym, że wystarczy czytać 15 min/ dziennie książkę i w ciągu roku zapoznasz się z materiałem potrzebnym do napisania doktoratu?

A co ze słuchaniem, z przyswajaniem informacji…czy słuchasz, odbierasz w ciągu dnia jedynie dziwne, nerwowe i marudne przekazy, czy starasz się uzyskać dostęp do czegoś pozytywnego, tylko po to by wyrównać poziom negatywizmu a pozytywizmu.

 

2. TWOJE PROFESJONALNE UMIEJĘTNOŚCI

Każdy z nas uczył się czegoś i jest dobry w jakiejś wybranej dziedzinie.

Twoja specjalność, pasja..coś co kochasz robić i wiesz, masz pewność że jesteś w tym nie tylko dobry, a rewelacyjny. Każdy ma tą umiejętność, talent, tylko się zastanów!

To mogą być najlepsze na świecie poranne naleśniki lub tworzenie sztucznej inteligencji. To nie ma znaczenia dopóki nie wkładasz w  to serca.

 

3. UMIEJĘTNOŚĆ PRZYSTOSOWANIA SIĘ DO ZMIAN

Umiejętność uczenia się nowych rzeczy, mobilność i koncentracja na tym co dobre dla Ciebie, bo kto powiedział że ZMIANA jest zła i należy się jej obawiać?

Zrozum, Twój sukces i bogactwo to też ZMIANA.

 

NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCE SIĘ DZIEDZINY ŻYCIA DZISIAJ:

to przede wszystkim INTERNET.

Przypomnij sobie co robiłeś jeszcze przed erą poczty elektronicznej, facebooka czy samego komputera. A może nie znasz już tych czasów?!

Każdy może to wykorzystać na swój przychód, na swoją korzyść.

Drugą dziedziną jest WELLNESS – zdrowie, aktywność, dobra kondycja i równowaga. To pojęcie nie tylko tyczy się całej gamy działania opartego o profilaktykę zdrowotną, co my lubimy nazywać ZDROWI, SILNI, PIĘKNE… To pojęcie odnosi się również do Wellnessu Finansowego, my nazywamy to …I MĄDRZE BOGACI. W tym przypadku tyczy się to finansów osobistych, którymi bez względu na to czy lubimy, czy nie, musimy zajmować się posiadaniem niezbędnej wiedzy by przetrwać i generalnie mieć się dobrze. Jeżeli zaczniemy od praktykowania 5 złotych zasad możemy uznać że jesteśmy na dobrej drodze do niezależności, że wykonaliśmy prawidłowy, pierwszy krok. A co może nam w tym pomóc?

Poznajmy zatem samo pojęcie. Nowy schemat działania – NETWORK MARKETING, często nazywany jest marketingiem sieciowym, chociaż wiele osób o nim słyszało, niewielu z nich pokusiło się o zapoznanie się z faktami na jego temat. Jeśli się to uczyni można uznać go za genialne rozwiązanie XXI wieku.

NETWORK MARKETING to jeden ze sposobów, które firma używa w celu dostarczenia produktów i usług swoim klientom. Indywidualni właściciele biznesów kupują produkty i/lub usługi na własny użytek, ale również po to, by je promować i odsprzedawać innym. Mogą zarabiać pieniądze, tak jak bezpośredni sprzedawcy, bądź wykorzystać szansę na dodatkowy zysk. Tworząc sieci konsumenckie lub niezależnych ludzi biznesu, którym pomagają założyć biznes i zarabiać pieniądze wszyscy stają się twórcami i organizatorami rynku. A to wszystko odbywa się z wykorzystaniem Internetu, który pomnaża nasze osobiste możliwości.

zasoby