Inauguracja Investor Club Szczecin

Zapraszamy serdecznie na spotkanie inauguracyjne działalność w tym mieście.

FORMULARZ REJESRTACYJNY NA SPOTKANIE: http://investorclub.org.pl/szczecin/

Investor Club łączy praktyków inwestowania w całym kraju. Niezależnie ile masz lat czy pieniędzy, nieważne jaką pracę wykonujesz, każdy z nas musi zadbać samodzielnie o swoje finansowe bezpieczeństwo.

Dołącz do nas i zobacz jak to zrobić!

Miejsce: GUSTAW EDU ul. T. Firlika 19, sala 509 71-637 Szczecin
Data i godzina: 2 luty 2017, 17:30
WSTĘP WOLNY!

Więcej informacji na temat Klubu na stronie www.investorclub.org.pl

Podczas spotkania wystąpi dwóch prelegentów:

Miłosz Cichocki – Vital Trading Sp. z o.o. Inwestor giełdowy, poprowadzi prezentację pt. „Sekrety giełdy. Jak skutecznie zacząć zarabiać na rynku?”

Czesław Dec – Dec i Partnerzy Sp. z o.o. – ekspert ds. metali szlachetnych poprowadzi prezentację pt. „Zyski czy rozum? Budowa majątku w oparciu o wartość.”

Inspiracja powstania

Chcę Wam nieco opowiedzieć o powstaniu pomysłu stworzenia marki Domowe Złoto.         Skąd i dlaczego się narodził?

kaboompics.com_Womans-hand-using-a-pen-noting-on-notepadW codziennym życiu tak często trafiamy na informacje, posty i różnego rodzaju strony internetowe dotyczące sukcesu, że człowiek zaczyna zastanawia się JAK go osiągnąć. Może i jest sporo, różnego rodzaju blogów czy stron internetowych o szkoleniach teoretycznie pokazujących jeden element w drodze do celu, bardzo często natomiast jest to opowieść jednej, wybranej osoby, która miała swój sposób, metodę czy pomysł. I zazwyczaj dana osoba nie znajduje się w wybranej przez Ciebie branży czy ulubionej specjalności. Nie dąży do tego co Ty. Natomiast my postanowiliśmy jako rodzina biznesowa podzielić się z wami całym naszym doświadczeniem z różnych przedsięwzięć, niezbędnymi elementami z którymi każdy z Nas miał do czynienia. Owe kluczowe przeżycia to odbyte przez nas trudne lekcje do których wpletliśmy nieco humoru który w biznesie jak i w życiu jest naszym docenianym towarzyszem zabaw, spotkań z ludźmi oraz napotkane po drodze trudności z którymi musieliśmy sobie poradzić czasami z różnym skutkiem.

Zacznę jednak od początku, od tego kim jesteśmy? Skąd ta intrygująca nazwa rodzina biznesowa – to nic innego jak zbiór specjalistów, pasjonatów z rożnych branż zdrowego, mądrego i bogatego stylu życia. Ludzi, którzy chcą pomagać innym oraz sobie wzajemnie w zmienianiu i wzbogacania swojego życia.

Osobiście chce Wam dać coś od siebie, przekazać nieco wiary, wizji i zaufania w dobroć ludzi. Chce opowiadając moje przebyte lekcje, nabyte umiejętności i doświadczenie z kontaktów z ludźmi wskazać Wam co ukształtowało i wzbogaca mnie w świecie wirtualnym i rzeczywistym.

Podstawowym zagadnieniem jest kontakt. Bo z przedsiębiorcami i ludźmi praktyki trzeba się spotykać a nie wymieniać poglądów przez telefon, z nimi należy w jakiś sposób rozmawiać najlepiej osobiście.

Marka domowe złoto to wiedza, umiejętności i kreatywność ludzi młodych połączona z talentem i doświadczaniem ludzi bogatych wspólnie tworzących zespół tzw. rodzinę biznesowa. Strona marki ma na celu dzielenie się rodziny biznesowej wszystkim co i jak stworzyła i praktykuje. Przedstawia wszystko w ogólnym schemacie osiągnięcia sukcesu – projekcie skarabeusza który wraz z 5 Złotymi Zasadami Zarządzania Finansami Osobistymi tworzy całość. Łatwo znajdziesz go na stronie przedstawionego jako bóstwo egipskie. Zachęcam do „połażenia” i przeczytania podstron, jako wstęp do kreowania własnej wizji osiągania celów w drodze do sukcesu.

Pamiętaj, że proponowane rozwiązania mogą wzbudzić Twoje zaskoczenie, a nawet niezadowolenie wynikające z faktu, że nikt Ci nigdy nie wspomniał o podstawowych mechanizmach funkcjonowania świata i osiągania sukcesu.krokii

Bądź możesz odkryć w sobie wystarczająco dużo determinacji, siły i kreatywności, by ucząc się małymi krokami – zdobywać doświadczenia własne kopiować doświadczenia innych osób.
Osobiście zachęcam Cię  do wyboru drugiego wariantu, co zdecydowanie skraca czas dotarcia do Tego co chcesz.

Pomyśl nad tym. Każdy z ważnych elementów będzie z czasem poruszany i omawiany w zakładce Przejawy Życia. Tak więc zaglądajcie do Nas i przyłączajcie się do wymiany doświadczeń.