Co autor ma na myśli?

Możesz poznać wiele kluczy..do sukcesu, do pomyślności, do relacji, a my pomyśleliśmy również o konsekwencji. Najważniejszy element realizacji celów to właśnie KONSEKWENCJA.

Oznacza to, że nawet niewielkim wysiłkiem można osiągnąć niewyobrażalne rezultaty. Wyobraź sobie poświęcają tylko 15 min codziennie dla usystematyzowania zadań i podzielenia ich na pilne i ważne pozwala uzyskać do 8 godzin dodatkowego czasu tygodniowo, który to możemy wykorzystać dla siebie, dla swojego biznesu, dla swojego sukcesu. Nie uwierzysz to aż 16 dodatkowych dni w roku !

Wykonując małe rzeczy jak spotkanie czy nawet ten ciężki, gryzący telefon i porozmawianie z kimś może przełożyć się dla Ciebie finansowo. I co najważniejsze utrzymanie tych drobnych, codziennych czynności spowoduje  czerpanie długotrwałych korzyści. Dopóki nie wymiękniemy. Możemy to zrobić.

Trzeba znaleźć na siebie sposób, metodę, tzw. klucz i to właśnie uwzględniliśmy w schemacie skarabeusza..

20150316_101731 - Kopia

 [(Swkt x d x D) x 20% x 20% x 15%] x n

Co oznaczają cyfry we wzorze i o co w tym wszystkim chodzi?

Możemy nauczyć Cię jak zbudować własny Legion Zwycięzców.

Strzałka przedstawia równanie i czynniki, które mają wpływ na osiągnięcie przez nas wymarzonego celu. Każdy element równania jest ważny, a bez wykonania chociaż jednego, nie dotrzemy do upragnionego przez nas celu. Aby go osiągnąć powinniśmy zmusić do działania statystykę, która w sposób bezduszny, ale oparty na zasobach, możliwościach, rozwoju i systematycznej pracy własnej skumuluje dla nas okruchy sukcesu.

Wysil się. Postaw sobie wysoko poprzeczkę , a będzie jeszcze bardziej warto osiągnąć swoje przyszłościowe plany.

Przyłącz się  do naszego grona Zwycięzców i zbuduj z nami swój Legion.